prezenty dla psa

TOP 10 prezentów pod choinkę dla psa

15 12 2020 | Akcesoria | 0 komentarzy

j

Autor: Klaudia

Czas czytania: / Liczba słów:

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Nie tylko dzieci czekają na prezenty od Mikołaja, te małe i te większe psiaki również wypatrują sani, reniferów, a przede wszystkim prezentów. Spraw w tym roku swojemu pupilowi wyjątkową niespodziankę na święta i wybierz odpowiednie prezenty pod choinkę dla psa.

  1. Zabawka edukacyjna – każdy psiak będzie zachwycony taką nową zabawką na długie, zimowe wieczory, w które nie zawsze jest jak wyjść na dłuższy spacer. A zabawka węchowa pozwala wyjątkowo zmęczyć psiaka bardziej psychicznie niż fizycznie, po czym musi długo odzyskiwać energię, a przecież psy bardzo lubią zmęczenie.
prezent dla psa - zabawka edukacyjna
  1. Kocyk w łatki – w zimowe, chłodne wieczory nawet najbardziej dzielny psiak, na pewno chętnie przytuli się i otuli w kocyk w łatki. Kiedy znajdzie taki prezent pod choinką, jego ogon na pewno długo nie będzie mógł się uspokoić. Kocyk poza tym można zabrać ze sobą na wycieczki i wyjazdy.
  1. Dla prawdziwych psich zmarzluchów najlepszym prezentem będzie ciepłe ubranko, które ochroni nawet przed największym mrozem. Zabawny kubraczek z napisem bodyguard da jasno do zrozumienia wszystkim domownikom, kto w tym domu pilnuje prezentów.
  1. Każdy z czworonogów ma jedno wielkie świąteczne marzenie – pełną michę dobrego jedzonka. Mikołaj nie może być obojętny na takie pragnienia, a każdy grzeczny psiak powinien dostać wielki worek dobrej karmy.
  1. Nie od dziś wiadomo, że wśród naszych czworonogów są również pięknisie, dla których czyste i wyczesane futro jest najważniejsze. Cała gromada najpiękniejszych w listach do Mikołaja po cichu pisze o szczotkach, dzięki którym będą błyszczeć intensywniej niż pierwsza gwiazdka na niebie.
  1. Święta to czas radości i prawdziwego obżarstwa, dlatego też wszystkie psiaki w te świąteczne dni, chcą jeść z ładnych misek, dzięki którym zwykła karma zamieni się w pyszne, świetnie podane dania.
  1. Skoro są święta to jest również 12 potraw. To najlepszy czas na urozmaicenie diety pieska i podanie mu mokrej karmy. Na samą myśl o takim prezencie na pewno ślinka mu cieknie.
  1. Karma, miski i ubranka są rewelacyjnymi prezentami, jednak to właśnie na zabawki nasze psy czekają najbardziej. Niech te nadchodzące święta będą czasem radości i niespotykanej zabawy. Nawet najbardziej znudzony psiak ucieszy się z konga, bawiąc się nim długie godziny.
  1. A po świątecznym obżarstwie przyjdzie czas na spacer. Każdy psiak na pewno podskoczy z radości na widok nowego zestawu obroży lub szelek ze smyczą. Wybór aktualnie jest ogromny, oprócz zestawów z sieciowych sklepów zoologicznych można znaleźć świetne lokalne firmy, które tworzą spersonalizowane zestawy handmade. Takie polecamy najbardziej.
  1. A kiedy świąteczne dni będą się kończyć i po pełnych michach dobrego jedzenia pozostanie jedynie zapach w kuchni, każdy pies wyczekujący na kolejny świąteczny rok na pewno chętnie zanurzy swoje zęby w sznurku, którego będzie mógł gryźć do woli marząc o kolejnych pięknych prezentach.

Święta to czas miłości i radości, przyjemności i zabawy. W tym roku zadbaj o swojego psa i spraw mu prezent marzeń, a na pewno odwdzięczy Ci się radosnym merdaniem ogona i lizaniem po twarzy. I pamiętaj, wszystkie psy są grzeczne i zasługują na całą masę pięknych prezentów.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Przeczytaj również